Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Karolinów - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie

Szczukowice(Karolinów + 25 km)

389 000 zł1 906 m² 204,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Bardzo duża działka, która pozwoli Ci spełnić marzenie o życiu w zgodzie z naturą i blisko miasta. Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 1906 m , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Ruszcza(Karolinów + 25 km)

59 000 zł1 200 m² 49,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 12 ar na sprzedaż, nr ewidencyjny 598, położoną w miejscowości Ruszcza, gmina Połaniec, powiat staszowski.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Roszczep

Roszczep(Karolinów + 16 km)

252 000 zł900 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dogodne wymiary, plan miejscowy, media. Działka budowlana 900 m Roszczep, gmina Klembów Doskonale położona działka budowlana o powierzchni 900 m, zlokalizowana w spokojnej miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Aleksandrów Łódzki

Centrum,Aleksandrów Łódzki(Karolinów + 12 km)

756 000 zł5 811 m² 130,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Chcesz sprzedać nieruchomość, zapraszamy do Współpracy :) Wyłącznie u Nas :) Może to Właśnie Twoje miejsce na Ziemi ? Mamy przyjemność zaoferować Państwu działkę o pow. 5811 m2 we.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Piłsudskiego

Opoczno(Karolinów + 22 km)

500 000 zł813 m² 615,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

*** Biuro Nieruchomości zygmuntowska Obrót Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować działkę budowlaną *** Na sprzedaż działka o powierzchni 813 m , położona w Opocznie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Stołeczna

Zaborówek(Karolinów + 18 km)

440 000 zł2 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 2000 m2, położona w Zaborówku w drugiej kolejności zabudowy od ulicy Stołecznej. Działka w kształcie zbliżonym do prostokąta.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Duchowizna

Zakroczym(Karolinów + 20 km)

1 200 000 zł7 779 m² 154,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki inwestycyjnej oznaczonej nr 33, obręb 02-17 położonej w miejscowości Zakroczym ul. Duchowizna. Przeznaczenie w mpzp to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Klembów

Klembów(Karolinów + 16 km)

900 000 zł9 372 m² 96,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Klembów - działka do podziału pod zabudowę mieszkaniową. Duża działka w kształcie prostokąta o wymiarach 35 X 268 położona w pobliżu ulicy Jana Pawła II. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Świerkowa

Łochów(Karolinów + 12 km)

378 120 zł3 151 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Łochów centrum. Tylko 120 zł za M 2. Pod zabudowę usługową oraz zabudowę mieszkaniowa gospodarstw rolnych. Tylko U nas. Nie szukaj dalej. . Lokalizacja Samo Centrum Łochowa , Blisko pkp ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka leśna Karolinów

Karolinów,łódzkie

173 000 zł3 597 m² 48,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka leśna w Karolinowie, gm. Tomaszów Mazowiecki! Na sprzedaż działka leśna o powierzchni 3600 m2, położona jest w miejscowości Karolinów, w bliskiej.